فصل کار در زندگی

اوضاع خیلی بهتر شده بود دیگه کم کم روی پای خودمون ایستاده بودیم.

تو یه شرکت رزومه دادم وبه طور قراردادی استخدام شدم و برای خودم حقوق بگیر بودم. بعد از دو سال هم همونجا آزمون و مصاحبه دادم و با نمره بالا استخدام شدم.

خواهرم تو یه آزمایشگاه خصوصی کار می کرد ولی راهش خیلی دور بود اما یک سال تحمل کرد بعد هم دو سال تو یه شرکت معتبر قراردادی بود و حالا با یه رزومه خوب تو یه شرکت استخدام شده و درسش رو هم ادامه می ده. 

خلاصه کم کم دستمون تو جیب خودمون می رفت و مستقل تر شدیم.

واسه ثبت نام برادرم تو دانشگاه خودم همراهش رفتم تا راه و چاه رو بهش نشون بدم و با یه سری آدمها آشناش کنم.

برادرم درسش رو خوند و خدا رو شکر نه تنها هیچ نیازی به ساخت و پاخت نداشت (اشاره به بعضی کامنت ها) بلکه با معدلی فارغ التحصیل شد که از نظر استخدام های دولتی جزو نخبگان محسوب می شه و نیازی به شرکت تو آزمون هم نداره .فقط همونطور که می دونین اخیرا استخدام تو تهران ممنوع شده و اون ترجیح می ده که شهرستان نره و توی یه شرکت خصوصی مشغول به کار شده .

و کل فامیل اگه کار نرم افزاری یا سخت افزاری کامپیوتری دارن میان سراغش با اینکه رشته دانشگاهیش کامپیوتر نبوده ولی مهارتش رو داره.

ناپدری حالا آروم تر شده و دیگه نمی تونه زیاد به ما گیر بده و گهگاه با مامان بحثشون می شه. اما برادرم نمی تونه هیچ وقت اونو ببخشه.

/ 4 نظر / 10 بازدید
پريسا اديسه

مي‌تونم خيلي خوب برادرت رو درك كنم نگين جونم. . . بعضي زخم‌ها خوب ميشن ولي جاش تا ابد مي‌مونه. . . حتّا اگر درد هم نكنه با نگاه كردن بهش قلبت تير مي‌كشه. . .

پريسا اديسه

واقعن آفرين به تو خواهرت و برادرت. . . ني‌دونم واقعن چي بگم. . . با اين همه سختي به اينجا رسيدن خيليه. . . [بغل]

عاطفه سادات

سلام رفته بود دیدار با جانبازان هفته ی قبل یکی ازجانبازان گریه کرد گفت اگه ماها نرفته بودیم الان تو بغل هر زن ایرانی یه بچه ی عرب بود!!!!!!

عاطفه سادات

هیچی جای سلامتیشونو نمیگیره عزیز اما دیگه نباید انقدرم بهشون بی احترامی بشه چندتاشون میگفتن از طرف نهاد رهبری و ریاست جمهوری رفتن و اینا التماس کردن واسه کمک .یکیشون میگفت من گفتم ما با صداقت رفتیم شماها اما الان همه ش دروغید جنگ رو هم دروغ میگید میگفت نماینده رهبری گفته آقا شماها واسه خودتون رفتید.واسه مملکت رفتید مگه واسه این چیزا رفتید خیلی حالم بد شدتاسف خوردم آ×ه این چه رفتاریه اگه اینا نرفته بودن الان این حکومت رو 2دستی نمیتونستید بچسبیدکه.با کلی دروغ و ریا و تضاد و فساد !!!!!!